HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ocak 2017 Perşembe

Hedef 20.000 Taraftar

Hedef 20.000 Taraftar
Gebzespor 22 Ocak Pazar günü kendi saha ve seyircisinin önünde grubunda lider olan Ergene Velimeşespor takımını konuk edecek.
Bu maç kaçmaz;

Bölgesel Amatör lig 12.grupta mücadele eden Gebzespor 22ocak pazar günü saat 14.00 de Gebze Alaattin Kurt stadında lider Ergene Velimeşesporu ağırlayacak.

Ligin 2.yarısının 2.maçında 1 maç eksiği ile 3 puan önde bulunan Ergene Velimeşespor ile Gebzespor arasında oynanacak olan maçın zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor.

Ara transferde Ergun Ortakcı hoca ile birlikte eksik bölgelere oyuncu  takviyeleri yapan  Gebzespor kulübü başkanı İlker Çakır 12.grupta şampiyon olmak istediklerini, teknik ekip ve futbolculara güvendiğini söyledi.

İlker Çakır başkan 22 ocak Pazar günü Gebze Alaattin Kurt stadında saat 14.00 de tribünlerde 20.000 seyirci hedeflediklerini vurguladı ve  özellikle bayan taraftarlarımızı stada bekliyoruz dedi.

Bölgesel Amatör lig 12.grubun üst sıralarını belirleyecek olan Gebzespor Ergene Velimeşespor maçını kalp rahatsızlığı bulunan spor severlerin  izlememelerini öneriyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.