HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

HEASK Deplasman Fatihi3.Lig temsilcilerimizden HEASK takımı zorlu deplasmanda ManisaBüyükŞehir takımını 1-2 yenerek üst sıralardan kopmama adına çok önemli bir üç puanın sahibi oldu.
Müsabakaya ikinci dakikada Mustafa Kara'nın golüyle adeta 0-1 önde başlayan temsilcimiz ilkkırkbeş dakikada bu golün morali ile üstünlüğünü ve oyunun kontrolünü rakibine kaptırmadı.İlkkırkbeş dakika bitti denirken son anda Uğur'un golü devre arasına temsilcimizin 0-2 önde girmesini sağladı.

Müsabakanın ikinci yarısında da üstünlüğü elinde tutanrölanti bir tempoda götürdüğü müsabakada atmış sekizinci dakikada Semih'in golüne engel olamayınca fark bire indi.Bu dakikadan sonra iki takımında çabası neticeyi değiştirmeye yetmeyince zorlu delasandan üç puanla dönmeyi başaran temsilcimiz üst sıralardan kopmamış oldu.Doksanıncı dakikada evsahibi takımdan Ufukhan kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.