HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Hasan KARA “AMATÖRLER EVİNİ BAŞLARINA YIKACAĞIM”

Hasan KARA “AMATÖRLER EVİNİ BAŞLARINA YIKACAĞIM”
Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Kara’dan zehir zemberek açıklamalar.

Kara, İzzettinspor’un lige devam etmek için yazı vermesine rağmen Dikilitaş maçı oynanmadan hükmen yenik ilan edilmesi yönünde verilen kararın haksız ve hukuksuz olduğunu iddia ederek aldığı duyumların bu yönde olduğunu söyledi.
Kara “Bu  kararı alan heyet değil federasyonun komple istifa etmesi lazım. İzzettin yöneticileriyle görüşeceğim. Duyduğum eğer doğruysa burada hukuksuzluk var. Şu andaki durumu inceliyorum. Gelen haberleri takip ediyorum. Yetkililerden bilgi almaya çalışıyorum. İzzettin yöneticisi Serdar Bey'den aldığım bilgiye göre şu anda burada adaletsiz, hukuksuz bir kayırma var. Sadece düşen takımı değil aynı zamanda gruptan çıkacak takımı da belirliyorlar bu hamleyle. Orada tertip komitesi başta olmak üzere tertip komitesini bünyesinde bulunduran federasyonun acil olarak istifa etmesi lazım. Bu amatörler evini onların başlarına yıkacağım.” diye konuştu.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Sen amatorlrr evını yıkacagına sahtekar izzetti yonetımını elestır her sene krıtık mac oncesı cekılıyoruz dıye dılekce ver rakıbı rahatlat ondan sonra vazgectik... Bu kadar ucuz numaralara gerek yok insanda bıraz seref olmalı

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.