HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

HALKALI ÇAMLIK ALTI İLK MAÇTA 2-0 MAĞLUP.

HALKALI ÇAMLIK ALTI İLK MAÇTA 2-0 MAĞLUP.
İstanbul U 16/A Gençler Ligi 3.Grupta Ligin ilk haftası Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Çamlık Altı ile Bahçelievler Kocasinan takımları İFAspor sahasında karşı karşıya geldiler.

İFAspor sahasında oynan maçı Fırat Ölmaz, Bayram Yüksel Kuş ve Tuna Kovancı hakem üçlüsü yönetti.
Müsabakanın ilk yarısında her iki takımda başa baş mücadele etmesine rağmen yakaladığı pozisyonları değerlendiremeyince ilk yarı golsüz kapandı.

İkinci yarıya daha derli toplu futbol oynayan misafir takım Kocasinan spor 'da 78 ve 80.Dakikalarda Serhat attığı gollerle 2-0 sahadan galip ayırtılırken üç puanı da alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.