HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

Halide Edip Adıvar Spor'un yeni patronu Mehmet Mustafa Yorulmazlar.

Halide Edip Adıvar Spor'un yeni patronu Mehmet Mustafa Yorulmazlar.
Spor Toto 3. Ligde mücadele eden İstanbul temsilcisi Halide Edip Adıvarspor'da Teknik Direktörlük görevine Mehmet Mustafa Yorulmazlar getirildi.

Şişli temsilcisinde göreve gelen Dç. Dr. Mehmet Mustafa Yorulmazlar'ın ekibinde Serkan Erok ve Sedat Şengel görevine devam edecek.
Mehmet Mustafa Yorulmazlar kimdir?
1967 yılında Beykoz'da doğan Tecrübeli Teknik Direktör,uzun yıllar süren futbol yaşantısının yanında aynı zamanda eğitimine de önem vererek Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundan mezun oldu. Aynı yıl Beden Eğitimi öğretmeni olarak göreve başladı. Yorulmazlar, 1996 yılında mezun olduğu okulda öğretim görevlisi olarak geçiş yaptı ve halen bu okulda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Antrenörlük hayatına futbol yaşamına ilk adım attığı Çubukluspor'un alt yapısında görev alarak başladı. Daha sonra Anadolu Hisarı'nda yardımcı antrenörlük, Türkiye'de 2. olan Acarlar Bayan Futbol takımında yardımcı antrenörlük yaptı. iki yıl üst üste Çavuşbaşıspor'da şampiyonluk yaşadı. Deniz İşletmeleri takımında da görev yapan Yorulmazlar 2002 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da (Medipol Başakşehir) Kadir Özcan'ın Yardımcılığı görevini yaptı. Ardından Sakarya'nın Karasuspor takımında görev aldıktan sonra Beykoz'da Yaşar Elmas'ın yardımcılığını yaptı. 2011 yılında Süper Amatör Ligden aldığı Çıksalınspor'u 3. Lig'e yükselterek tüm spor otoritelrinin dikkatini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz sezon Çengelköy Spor ile lige başlayan Yorulmazlar devre arasında Levent Spor ile anlaşarak sezonu oarada tamamladı. Ayrıca UEFA Tudor eğitimcisi'de olan başarılı Teknik Direktör Yorulmazlar halen TÜFAD İstanbul Şubesi'nin Başkanvekilliği görevini yürütüyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.