HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

Halide Edip Adıvar 10 hafta sonra üst üste kazandı.

Halide Edip Adıvar 10 hafta sonra üst üste kazandı.
Kendi sahasında Derincespor ile karşılaşan Halide Edip Adıvarspor, ligin ilk devresinde 1-0 mağlup olduğu rakibini aynı skorla geçerek 10 hafta sonra üst üste sahadan galibiyetle ayrılmayı başardı. Halide Edip Adıvar en son ligin 8 ve 9. haftalarında arka arkaya galip gelmeyi başarabilmişti. 


3. Lig 2. Grup 19. hafta maçında Halide Edip Adıvarspor, Kocaeli temsilcisi Derincespor'u Vefa Stadı'nda konuk etti. Karşılaşmayı Kayseri bölgesi hakemlerinden Necati Selçuk Şahin yönetirken, yardımcılıklarını Karabük Bölgesi hakemi Enes Vahit Çavuş ve Kastamonu bölgesi hakemi Nurettin Dinçer Demir yaptı.

Maç öncesi Cavcav için saygı duruşu
Kırmızı-beyazlı ekibe 3 puanı getiren gol, 23. dakikada Taner Gürsoy'dan geldi. Şişli temsilcisi bu skorla puanını 30 yaptı. Derincespor ise 17 puanda kaldı.
Az sayıda taraftarının takip ettiği maç öncesinde hayatını kaybeden Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav için saygı duruşu yapıldı. Derincespor, 77.dakikada Serkan Çelik'in ikinci sarı katttan ihracı nedeniyle maçı 10 kişi tamamladı.STAT: Vefa
HAKEMLER: Necati Selçuk Şahin, Enes Vahit Çavuş, Nurettin Dinçer Demir
SAHA KOMİSERİ: Yaşar Türkmen
HALİDE EDİP ADIVARSPOR: Burak, Aytek, Barış, Cemal (Ömer Faruk dk 83), Yavuz (Habib dk 88), Hüseyin (Egecan dk 70) Mustafa, Furkan, Ertığrul, Taner, Uğur
YEDEKLER: İnanç, Serkan, Safa, Mert
ANTRENÖR: Sacit Serkan Erok

DERİNCESPOR A.Ş.: İlker, Deniz (Anıl dk 81), Ömer Faruk, İbrahim, Umut Utku, Ali Osman, Serkan, Emre, Batuhan (Yusuf dk 58), Tevfik Doğukan, Ahmet
YEDEKLER: Emirhan, Uygar, Haluk, Muratcan, Taha Bartu, 
TEKNİK SORUMLU: Ali Asım Balkaya
SARI KARTLAR: Uğur İmir  (dk 60), Safa (dk 80 YK) Halide Edip Adıvar / İbrahim /(dk 19), Serkan (dk 77) Derincespor A.Ş.
KIRMIZI KART: Serkan (dk 78) Derincespor
GOL: Taner Gürsoy (dk 23)

Haber / Foto : Ahmet Karali

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.