HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ocak 2017 Çarşamba

Gültepe Tecrübeli Golcüyü Kadrosuna Kattı.

Gültepe Tecrübeli Golcüyü Kadrosuna Kattı.
İstanbul 1. Amatör Lig 8. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Kağıthane temsilcisi Gültepe Spor 2. transfer döneminde ilk imzayı golcüden yana kullanarak Topçular Spor'dan tecrübeli santrafor Ercan Sadi'yi kadrosuna kattı.. 

Lig sonunda grupta ilk sırayı alamaması durumunda 7. grubun ikimcisi ile play off oynama şansı bulunan Gültepe Spor mevcut kadrosunda eksik gördüğü yerleri nokta transferlerle güçlendirmeye çalışıyor. 

Ercan Sadi Kimdir?
1983 doğumlu tecrübeli futbolcu 17 yıldır sürdürdüğü aktif futbol yaşamı boyunca istikrarlı çizgisi ile dikkat çeken bir oyuncu. Genel olarak Rami bölgesi takımlarında forma giyen Ercan Sadi 1999 yılında futbola Rami Spor'da başladı. 2005 yılına kadar Rami Spor forması ile ter döktü. 2005 yılında bir sezon Rami Yenimahalle'de forma giyen oyuncu sezon sonunda yeniden Rami Spor'a döndü. Bu sefer 4 sezonluk bir birliktelikten sonra Sultangazç Spor'a transfer oldu. Ardından defalarca Ramispor, Topçular, Barbaros Spor ve Rami Yenimahalle takımları arasında gidip gelse de son iki sezondur lige Topçular Spor ile start veriyır ve ara transfer döneminde yeni bir takımla anlaşıyor. Bu sezon ara transfer döneminde grubun iddialı takımlarından Gültepe Spor'a gelen oyuncu yeni takımının süper amatör lig yolculuğunda önemli temel taşlarından olması bekleniyor. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.