HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

Gültepe Özgençlik U-17 Takımı Mutlu Sona Ulaştı

Gültepe Özgençlik U-17 Takımı Mutlu Sona Ulaştı
İstanbul U-17/B Gençler Ligi 3. Grupta Bayrampaşa Teknikspor ile şampiyonluk veren Gültepe Özgençlikspor ligin son haftasında Alibeyköy Yeşilpınarspor'u Burak'ın attığı golle galip gelerek şampiyon oldu.

Alibeyköy Parseller sahasındaki önemli maçı K.Halit Altıntaş, H.İbrahim Ünal ve Ümit Özdemir hakem üçlüsü yönetti.

Emin Sevim yönetiminde sahaya çıkan Gültepe Özgençlikspor , Umitcan, Burak, Nurullah, Eren, Mehmet, Ahmet, Enes, Oğuzhan, Onur, Serkan, Ufuk ilk on biriyle başladı.


Karşılaşma ev sahibi takımı Alibeyköy Yeşilpınarsporun başlama vuruşuyla başladı. İlk 15 Dakika orta saha mücadelesi şeklinde geçti. Gültepe Özgençlikspor 30. Dakikada sağ taraftan kullanılan köşe atışındaki topu çok iyi takip eden savunma oyuncusu Burak topu ağlara gönderdi ve takımımız 1-0 öne geçti aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu.

İkinci yarıdan baskılı oyun sergileyen Küçükçekmece temsilcisi Gültepe Özgençlikspor Enes, Onur, Serkan ve Oğuzhan ile bulduğu pozisyonlardan yararlanamayınca karşılaşmada başka gol olmayınca Küçükçekmece temsilcisi Gültepe Özgençlikspor , Yeşilpınarspor'u Burak'ın attığı golle 1-0 yenerek şampiyon oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.