HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

Gültepe Özgençlik ‘de Play-Off Aşkı.

Gültepe Özgençlik ‘de Play-Off Aşkı.
İstanbul 1.Amatör Lig 9.Grupta Play–Offlara kalmak için sahaya çıkan Gültepe Özgençlikspor kendi sahasında Şafak 76 spor’u 4-0 farklı skorla mağlup ederek Play –Off maçları oynamya hak kazanmış oldu.

Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Karşılaşma öncesinde şehitlerimiz için bir dakika saygı duruşu yapıldı. Gültepe Özgençlikspor, Mehmet, Fatih, Murat, Emre, Tolga, Taygun, Oğuzhan, Serkan, Onur, Anılcan, Bilal misafir takım Şafak 76 spor’da Doğuhan, Ozan, Mahmut, Doğukan, Berkcan, Danyal, Yunus, Ömer, Fatih, Sezer ve İsa ilk on biriyle karşılaşmaya başladılar.

Karşılaşma boyunca misafir takım Şafak 76 spor’a göre üstün futbol sergileyen ev sahibi Gültepe Özgençlikspor Sercan (2) ,Emre, Oğuzhan’ın attığı gollerle 4-0 farklı skorla mağlup ederek Play Off maçları oynamAya hak kazanmış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.