HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

Gol yağmurunda Modafen'in ayak sesleriBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Modafenspor Alemdağ Stadyumunda Beyköybelediyespor takımını ağırladı.
Çiseleyen yağmur altında ve kaygan bir zeminde oynanan müsabakaya ilgi yok denecek kadar azdı.


Başlama vuruşu ile birlikte oyunun kontrolünü eline alan Modafen takımı oyunu rakip sahaya yıkmayı başardı.

Sağlı sollu ataklarla gol organizasyonlarına giren temsilcimizde ik gol RecepHasanHızır'dan geldi.


Bu golün moraliyle daha da atak bir futbol sergileyen Modafen ikinci golünü Sırp ayak Edin Selimovıc ile buldu.

Erberk Kaygusuz'un golü skoru 3-0'a getirdi.bu golün hemen ardından bu kez Beyköy takımı Emre ile golü buldu ve fark ikiye indi.


Devre arasına Modafen takımının 3-1 galibiyeti ile girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında Beyköybelediye takımının daha atak ve cesur bir futbolunu izledik.


Bu tarz futbolunun karşılığını dakikalar 47.dediği anda bu kez Selmanın ayağından bir gol bulan Beyköy takımı farkı bire indirdi.


Bu şok golün etkisinden kurtulan Modafen takımı önce Emre daha sonra da Sergen ile bir gol daha buldu ve müsabakadan 5-2 galip ayrılmasını bildi.


Bu galibiyet sonrasında Liderliğini devam ettiren Modafen takımı en yakın rakibi Zeytinburnu takımının beş puan önünde yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.