HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

Gökay Yiğit OsmaniyeFK ile anlaştıErgeneVelimeşe takımı ile yolları ayıran tecrübeli futbolcu Gökay Yiğit 3.Lig hedefi olan OsmaniyeFK takımı ile anlaştı.
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Lideri OsmaniyeFK takımı buu transfer ile 3.Ligi ne kadar çok istediğini gösterdi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.