HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ocak 2017 Salı

Genç Milli Takımımız Avrupa Şampiyonu

Genç Milli Takımımız Avrupa Şampiyonu
22 YAŞ ALTI TEKERLEKLİ SANDALYE GENÇ MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONU
Türkiye, 22 Yaş Altı Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası'nda İngiltere'yi finalde 53-38 yenerek şampiyon oldu.

Milli takım kafilesini, Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza YERLİKAYA çiçeklerle karşıladı.

İtalya'da yapılan 22 Yaş Altı Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası'nda Genç Milli Takımımız, finalde İngiltere'yi  53 - 38 mağlup ederek şampiyon oldu. Genç Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası'nda tüm rakiplerini yenme başarısı göstererek namağlup olarak şampiyonluğa ulaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.