HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

Geçmiş Olsun Bucaspor

Geçmiş Olsun Bucaspor
Torbalı Bucaspor Futbol Okulu sporcularını taşıyan servis aracı dün olumsuz hava şartları sebebi ile yoldaki buzlanmadan kaynaklı olarak kaza geçirdi.

Büyük bir şans eseri sadece maddi hasar ve ufak sıyrıklarla atlatılan kaza sonrası Torbalı Futbol Okulu personeli ve öğrencilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.