HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

Gebzespor Transfere Hızlı Girdi.

Gebzespor Transfere Hızlı Girdi.
Gebzespor 4 oyuncu transfer etti:
Bölgesel Amatör lig 12.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Gebzespor 2016-17 sezonu ligin 2. devresinde 15 Ocak Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Hereke Belediyesi Yıldızspor maçı öncesinde kadrosunu 4 futbolcu ile takviye etti.
Batman Petrolspor kulübünden Orta saha oyuncusu Sezgin Bektaş, Kütahyaspor kulübünden kaleci Mehmet Dilaver, Yeni Amasyaspor kulübünden Umut Can Gökdemir ile Ömer Faruk Kılıç Gebzespor kulübüne transfer oldular.

Gebzespor kulübü menajeri Mert Ortakçı devra arası hazırlık çalışmaları çerçevesinde ara transferde 4 oyuncu aldık, Eskişehir Kurtuluşspor kulübünden Jaba, Payasspor kulübünden Stoper Harun Torun ve Tunahan Aydın ile transfer görüşmelerinin sürdüğünü belirtti.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.