HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

Gebzespor emin adımlarla ilerliyorBölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Gebzespor takımı Kocaeli derbi müsabakasında Herekeyıldız takımını deplasmanda 0-1 yenmesini bildi.
İlk kırkbeş dakikası denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen müsabakanın ikinci yarısında daha etkili bir oyun ortaya koyan Gebzespor takımı rakibinin bir kişi eksik kalmasından da faydalanarak oyunda üstünlüğü eline aldı ve 75.dakikada Ömer Faruk'un ayağından bulduğu golle müsabakadan 0-1 galip ayrılmasını bildi.


Ergun Ortakçılar'ın takımın başına gelmesinden sonra pozitif futbolun tüm güzelliklerini sahaya yansıtan Gebzespor takımının ilk ciddi sınavından hemde deplasmanda üç puan çıkartması Gebzespor taraftarlarını sevince boğdu.Gebzespor taraftarı deplasmanda takımını yanlız bırakmayarak tezahuratlarla takımlarını desteklediler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.