HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ocak 2017 Çarşamba

GAZİOSMAPAŞASPOR 2. YARIYA KENDİ TESİSLERİNDE HAZIRLANIYOR


GAZİOSMAPAŞASPOR 2. YARIYA KENDİ TESİSLERİNDE HAZIRLANIYOR 
HABER : EROL EFTEKİN 
Sezonun ilk yarısında topladığı 20 puanla ligi 6 . sırada bitiren BAL Ligi takımlarından Gaziosmanpaşaspor sezonun ikinci yarısına kendi tesislerinde kamp yaparak hazırlanıyor.


Ligin 2. Yarısında takımın başına AkınTopgül’ü Sportif direktör olarak getiren Yeşil Kırmızılılar Teknik Direktör Adnan Keskin ve yardımcı hoca Ramazan Tuncer, ve ligin 2. yarısında göreve başlayan kaleci Antrönörü İsmail Karabulut nezaretinde hazırlıklarına kendi tesislerinde günde çift idmanla devam ediyor. Gaziosmanpaşaspor kulübü başkanı Ömer Güler “Takımızın ikinci devreye daha güçlü, çok koşan ve iyi mücadele eden bir takım ortaya çıkarmak adına Teknik Ekibimiz gözetiminde çalışmalarını devam ettiriyor. Bizleri hiç yalnız bırakmayan taraftarlarımız bize inansın güvensin bizi desteklemeye devam etsinler, bizde onları sezon sonunda mutlu edeceğiz, Takımızın ikinci yarıya eksiklerini gidererek çok daha güçlü, çok daha agresif futbol oynayan bir ekip olacağız şeklinde konuştu. Öte yandan Stadın olduğu yerin büyük şehir tarafından ihaleye çıkarıldığını belirterek “52 yıllık çınar Gaziosmanpaşa stadının sessiz sedasız "Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi Meydan Spor alanlari ve Zeminalti OtoPark İnşaatı" Projesi adı altında 05.01.2017 tarihinde büyükşehir belediyesi tarafından ihaleye çıkarılacağını öğrenmiş bulunmaktayız.bizler bu konunun sonuna kadar mücadelesini vereceğiz “ şeklinde konuştu. Gaziosmanpaşasporda Trübünlerden sorumlu yöneticilerden Cem Tavlı’da Maddi destek sağlanmasının, kulüplerin geleceği açışından çok önemli olduğunu belirterek “ Gaziosmanpaşaspor Belediyenin desteğini alması gerekir. Çünkü, futbol ekonomiye dayanan bir spor. Bu nedenle kulübe mutlaka maddi destek sağlanmalıdır. Gaziosmanpaşa belediyesinin kulübe el atması halinde 3. Lige çıkmak bizim için hayal olmayacaktır “ ifadelerini kullandı .Yeşil kırmızılı camiadan destek ve sabır isteyen Akın Topgül ise “Başkanımıza ve Yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Teveccüh göstererek beni Sportif direktörlüğe getirdiler .Gaziosmanpaşaspor bizim evimiz, buradaki herkes ailemizden biri. Ve şu an hepimiz ailemizin huzuru için 24 saat çalışıyoruz. Bizim en büyük gücümüzün de bu niyet birlikteliği olduğunu düşünüyorum. Hiçbirimiz kolay bir işe talip olmadık. Maddi-manevi zorlukların bilincindeyiz hepimiz. Ve yönetimiyle, teknik kadrosuyla bu yükü kaldıracağız. Herkes transfer bekliyor, Takımın eksiklerini hepimiz biliyoruz, gerekenleri yapacağız.” Şeklinde konuştu İlk yarıda iyi bir seri yakaladıklarını dile getiren başarılı çalıştırıcı, Adnan Keskin de Puandan ziyade oynanan oyun açısından göze hoş gelen bir futbol sergilediklerini belirterek ligin 2. Yarısında kendilerini zor bir periyot beklediğini söyledi. Oyuncularına güvendiğini aktaran Keskin , "2. yarıda daha iyisini yapacağımıza inanıyorum.” Şeklinde konuştu .Keskin Gaziosmanpaşasporun ikinci yarıya daha iyi bir takım olarak hazırlanması gerektiğini bu İlçenin takımına futbolseverlerin sahip çıkması gerektiğini vurgulad

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.