HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Fuat Cörüt “TRANSFER GÜNDEMİMİZDE YOK”

Fuat Cörüt “TRANSFER GÜNDEMİMİZDE YOK”
Esenyurtsopr Teknik Direktörü Fuat Cörüt transferin gündemlerinde olmadığını söyledi.

Kalan maçlara mevcut kadrolarıyla çıkacaklarını ifade eden Cörüt “Transferle ilgili konuları gündemizden kaldırdık. İki maç kaldı zaten. Şu anda sadece maçlarımıza odaklandık.” diye konuştu. Grupta hedefsiz takım olmadığını kaydeden Cörüt, hem şampiyonluk hem de ligde kalma mücadelesinin son haftaya kadar süreceğini sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.