HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

Fuat Çelik, Söğütlüçeşme Birlikspor ile anlaştı.

Fuat Çelik, Söğütlüçeşme Birlikspor ile anlaştı.
İstanbul 2. Amatör Lig de mücadele edecek Söğütlüçeşme Birlikspor yeni sezon için dış transfer’de Fuat Çelik ile anlaşmaya vardı.

İkinci Amatör Lig’de mücadelesinde geri sayım başlarken, bazı kulüpler yaptıkları transferlerle kadrosunu güçlendirmeye başladı. 2. Amatör Lig’de mücadele edecek Söğütlüçeşme Birlikspor güçlü kadro kurmak için Zeytinburnu Tepebağ Kültürspor’un ileri uç oyuncusu Fuat Çelik yeni sezon için anlaştı.

Söğütlüçeşme Birlikspor yöneticisi Yusuf Kişmiroğlu yeni sezonla ilgili görüşlerini Yeni sezonda amaçlarının ligi en iyi yerde bitirmek olduğunu belirten Kişmiroğlu,Yeni sezona yeni bir yapı ile giriyoruz. Yeni bir hoca yenir bir kadro ve yeni ve güçlü bir yönetim kurmak için elimizden geleni yapacağız. Hocamıza ve tecrübesine güveniyoruz. İnşallah başarılı olacaktır.

Yeni sezonda bambaşka bir Söğütlüçeşme Birlikspor göreceksiniz. Bunun için çalışmalara şimdiden başladık. Transferleri tamamlamaya çalışıyoruz. Görüşüp anlaştıklarımız var. Ayrıca görüşmelerimizin devam ettiği futbolcularımız var. 

Yöneticilerden Hasan Basdil,Hazırlık maçları için planlama yapılırken bir yandan da futbolcuların lisans işlemleri sürüyor. Kulübün kendisine ait bir tesisinin olması futbolcularda iyi bir etki yaratırken,Yeni sezon yeni heyecan artık yavaş yavaş başlamak üzere. Zaman yaklaştıkça bizde yeni sezonda kuracağımız güçlü kadro adına çalışmalarımıza hız vermeye başladık.

Sezonun sona ermesinden sonra kadromuzda düşündüğümüz bizleri bu sezon başarıya taşıyacak oyuncularla nabız yokladık şuanda halen görüşmelerimiz hızlı bir şekilde devam ediyor, taraftarlarımızı memnun edecek önemli oyuncuları kadromuza katmak üzereyiz. Söğütlüçeşme Birlikspor takımlarının yeni sezon öncesinde şampiyonluk oranları veya şartları neyse bizde aynı eşit şartlardayız bunun bilinciyle başkanımız ve yönetici arkadaşlarımızla dört koldan transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz’’ dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.