HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

FİŞEKSPOR KONGRESİNDE BAŞKANLIĞA AYHAN KOLSO GETİRİLDİ.

FİŞEKSPOR KONGRESİNDE BAŞKANLIĞA AYHAN KOLSO GETİRİLDİ.
Gaziosmanpaşanın 2. Amatör küme temsilcilerinden Fişekspor un yapılan kongresinde başkanlığa Ayhan Kolso getirildi.

Gaziosmanpaşa Fişekspor'un kuruluşunu 44 yılına denk gelen kongede yenı yönetim kurulu şu isimlerden oluştu Başkan Ayhan Kolso ,Yönetim Kurulu üyeleri Bülent Geyin,İçtimai Başlar,Orhan Şen,Adnan Çınar,Hüseyin Gökalp, Hüseyin Doğu,Mustafa Açıkel, İsmail Uğurdur,Mahmut Balcı,İlhan Taşlıklı,Suat Deli ve Sezer Batır .Denetleme kurulunda ise Vural Çinici,Varol Şahin ve levent Satılmış görev aldı.
Kongre sonrası konuşan Başkan Ayhan Kolso,”Futbol bizim için bir araç. Buradaki amacımız genç arkadaşlarımızı kötü alışkanlıklardan kurtarmak, futbolu sevdirmek, futbolu iyi bir şekilde öğretmek. Bize küçük yaşlarda gelecekleri için biz de onlara ağbileri olarak futbolun nasıl oynandığını, ne olduğunu, saygıyı ve sevgiyi, centilmenliği öğreteceğiz. En önemlisi onların düzgün birer bireyler olmalarını sağlamak istiyoruz.” Şeklinde konuştu 
Haber Erol Eftekin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.