HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ocak 2017 Perşembe

Fikirtepe'de Şampiyonluk İçin Son 90 Dakika

Fikirtepe'de Şampiyonluk İçin Son 90 Dakika
1.Amatör lig 17. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Fikirtepe Dumlupınarspor Aydınlı Spor maçından galibiyetle ayrılarak ligin bitimine  2 hafta kala şampiyonluğu garantilemek istiyor.


Fikirtepe Dumlupınarspor 22 Ocak Pazar günü saat 15.00 de Selimiye Stadında oynayacağı maçı kazandığı taktirde 17. grupta şampiyonluğunu ilan edecek ve Süper Amatör lige çıkmayı garantileyecek.

Fikirtepe Dumlupınar ligde oynadığı 12 maçta 9 galibiyet 4 beraberlik 1 yenilgi ile 31 puanla 1 maç eksiği ile 2.sırada bulunuyor. Lider Kartal Gücü'nün Gümüşsuyu Spor'a puan kaybetmesi ile arasında 2 puan kalan Fikirtepe Dumlupınar bu hafta oynayacağı maçı aldığı takdirde Kartal Gücü haftayı bay geçeceği için 1 puan avantajla liderlik koltuğuna oturacak. 

Aydınlıspor maçı sonrası ligin son haftasında ligden çekilen Üsküdar 1919 ile oynamadan 3 puan alacak olan Fikirtepe Dumlupınarsporun şampiyonluğa ulaşabilmesi için Orhanlıspor takımını yenerek sahadan 3 puanla ayrılması gerekiyor.

Fikirtepe Dumlupınarspor kulübü başkanı Yalçın Yalçın tüm Amatör spor camiasını 22 Ocak Pazar günü saat 15.00 de Selimiye stadına beklediklerini söyledi.

Yalçın Yalçın maç oynanmadan kazanılmaz  teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyorum,  Pazar günü Selimiye stadında galip gelerek kendi işimizi kendimiz bitireceğimize inanıyorum dedi.
Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.