HAZIRLIK MAÇLARI

27 Ocak 2017 Cuma

Feriköyspor’a Baklava Dopingi

Feriköyspor’a Baklava Dopingi
İstanbul Süper Amatör Ligi'nde Pazar günü şampiyonluk maçına çıkacak Feriköyspor’lu futbolculara idman sonrası baklava ikram edildi.

Feriköy takımı müsabaka öncesi son idmanına çıkarken, idmanı izlemeye gelen Samet Gümüş ve taraftarlardan Batuhan Özmen futbolcular ve teknik heyete baklava ikram ederken hafta sonu oynanacak şampiyonluk maçı için takımdan galibiyet sözü aldı.Yaklaşık 2 saat süren taktik idman sonrası baklava ikramı keyifleri yerine getirdi. İstanbul Süper Amatör Ligi'nde son hafta maçlarının oynanacağı pazar günü Avcılar Atatürk Stadı tam bir final mücadelesine ev sahipliği yapacak. Avcılar Belediye'yle Feriköy takımlarının karşılaşacağı müsabakada kaybeden taraf Klasman Grubu şansını kaybedecek.Avcılar Belediyespor ile Feriköy arasındaki İstanbul SAL 8. Grup şampiyonluk mücadelesi Pazar günü saat 15.00'te Avcılar Atatürk Stadı'nda oynanacak.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.