HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ocak 2017 Cuma

Feneryolu Batıkan'ı Bırakmadı.

Feneryolu Batıkan'ı Bırakmadı.
2. Amatör lig ekiplerinden Feneryoluspor iç transferde daha önce 6 sezon Feneryoluspor forması giyen Batıkan Onaç ile yeni sezonda da anlaştı.

Yeni sezonda birçok kulübünde kadrosuna katmak istediği Küçük Kaptan lakaplı Batıkan Onaç yeni sezonda Feneryolu Spor ile devam kararı aldı.Kulüp binasında futbolcu işle bir araya gelerek her konuda anlaştıklarını belirten Feneryolu Spor Julübü Başkanı İhsan Yadigar " Transferlerimiz devam edecektir. Sezona sağlam gireceğiz. Bu sezon bizim sezonumuz olacak." dedi 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.