HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ocak 2017 Pazar

Fatih Vatan Spor Yeniden Suat Özcan Dedi.

Fatih Vatan Spor Yeniden Suat Özcan Dedi.
Fatih Vatan Spor kulübü Genel kurulunu yaptı. Suat Özcan yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Türkiye Kadınlar Futbol 2. ligi 1. grupta mücadele den Fatih Vatan Spor Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurula katılan tüm delegelerin oykarını alan Suat Özcan yeniden başkanlığa seçildi. Genel kurulda konuşma yapan Suat Özcan "Yeni yönetim kurulu yeni dostlarımızı da katarak gücümüze güç kattık.Vatan spor 'un başına geldiğim günden beri yönetici arkadaşlarımla neler yapabiliriz vatan sporu daha nasıl ileriye taşıyabiliriz diye çalışmaları sürdürdük ve bu çalışmaların sonrasında 2015-2016 Türkiye kadınlar Futbol 3. Lig de şampiyon olarak 2.lige cıktık şu anda da 2. lig 1. Grupta lider olarak yolumuza devam ediyoruz burda en büyük pay yönetim kurulu arkadaşlarımdır ayrı ayrı teşekkür ederim. Yeni yönetime seçilen dostlarıma da teşekkür ederim."diyerek sözlerini tamamladı

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.