HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

FATİH KULAKSIZ SAKARYA İMÇ’DE

FATİH KULAKSIZ SAKARYA İMÇ’DE
Süper Amatör Küme ekiplerinden Topçularspor’da hem kulüp başkanlığı hem de takım kaptanlığı yapan Fatih Kulaksız’ın 2.Amatör Küme ekiplerinden Sakarya İMÇ’ye imza attığı öğrenildi.

Deneyimli oyuncunun sezonun sona ermesinin ardından yeni takımıyla birlikte antrenmanlara başlayacağı ifade edildi. Bu arada Fatih Kulaksız’ın yanısıra Topçularspor’da forma giyen Murat Işıklar’ın da yeni sezonda Sakarya İMÇ forması giyeceği ifade edildi. Bu arada Topçularspor forması giyen Ercan’ın da Gültepespor’la her konuda anlaştığı açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.