HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ocak 2017 Çarşamba

ESENYURT HAZIR KITA

ESENYURT HAZIR KITA
Süper Amatör Küme ekiplerinden Esenyurtspor, hafta sonunda Zara Ekinli ile oynayacağı maçın hazırlıklarına cumartesi günü U 19 takımıyla yaptığı hazırlık maçıyla devam etti.
 
Sarı Lacivertli takım U 19 takımı önünde son derece etkili bir oyun ortaya koyarak sahadan 3-0’lık sonuçla galip ayrıldı.
 
 Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nda oynanan maçta ilk yarıyı Erçin ve Semih’in golleriyle 2-0 önde kapatan A takım ikinci yarıda Eren’le bir gol daha bularak sonuca gitti.
 
Esenyurtspor Teknik Direktörü Fuat Cörüt, U 19 takımıyla yapılan hazırlık maçının ardından yaptığı değerlendirmede “Artık ligin sonuna geldik. Her maç önemli, her puan önemli. Herkesin hedefi var bu grupta. Biz de bu hafta kendi sahamızda oynuyoruz. Bunu da avantaj olarak görüyoruz. Bu avantajı da en iyi şekilde kullanacağız. Yenip rahat etmek istiyoruz. Takımın moral ve motivasyonu iyi durumda.” şeklinde konuştu.

Bu arada Sarı Lacivertlilerin Zara Ekinli maçının hazırlıklarına haftada 4 antrenman yaparak devam edeceği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.