HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ocak 2017 Salı

Esenler Kulüpleri Ayhan Çınar'da karar kıldıEsenler Kulüpleri Ayhan Çınar'da Birleşti.
Esenler Kulüpler Birliği'nin tek liste ile gidilen genel kurulunda Ayhan Çınar yeni başkan oldu.

Esenler Kulüpler Birliği'nin olağan genel kurulunda Ayhan Çınar, Hakkı Çakır'dan bayrağı devralarak yeni başkan oldu. Daha önce 4 kişinin aday olduğu genel kurul öncesi 'birlik' sağlandı ve tek liste ile gidildi. Esenler Öz Yavuzselimspor teknik direktörlüğü yapan, İstanbul amatör camiasının tanınan simalarından Ayhan Çınar tüm delegelerin oylarını alarak başkanlığa seçildi.   


BİRLİK SAĞLANDI   Adaylıktan çekilen Osman Keşkekçi (Esenlerspor) ve Gültekin Kaya(Esenler Tokatspor) da Çınar'ın listesinde yer aldı. Son anda adaylıktan çekilen eski Başkan Hakkı Çakır (Kentyıldızspor) ise bu dönem görev almadı.   

"ESENLER GENÇLİĞİ İÇİN VARIZ"   Ayhan Çınar kongre sonrası yaptığı açıklamada "Bana başkanlığı layık gören tüm spor sevdalılarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun. Esenler gençliğinin daha iyi spor yapması için varız" dedi. Çınar, kendisinden önceki başkan Hakkı Çakır'a görev yaptığı süreçte kurumsallaşma adına attığı adımlar dolayısıyla teşekkür etti. 

FUTBOLCU SAYISI ARTACAK
Ayhan Çınar şöyle devam etti: "Esenler'de yeni yapılan stat kulüplerde heyecanı artırdı. Esenler Belediye Başkanım Mehmet Tevfik Göksu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanım Kadir Topbaş'a Esenler gençliği adına teşekkürlerimi iletirim. Stadımızın açılmasıyla Esenler'de futbolcu sayısı da artacaktır. Spor kompleksimiz, İstanbul Spor AŞ'nin Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi kapsamında Eserler gençliğine fayda sağlayacak ve sağlıklı nesiller yetiştireceğiz." 

YENİ YÖNETİM
Esenler Kulüpler Birliği'ne başkan olarak seçilen Ayhan Çınar'ın listesi ise şu isimlerden oluşuyor; Kazım Aydın, Osman Keşkekçi, Ali İhsan Tetikli, Özcan Hamza, Gültekin Kaya, Necati Kara, Ümit Yılmaz ve Süleyman Gecekuşu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.