HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ocak 2017 Çarşamba

ESENLER KULÜPLER BİRLİĞİ YÖNETİMİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.

ESENLER KULÜPLER BİRLİĞİ YÖNETİMİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.
31.12.2016 Tarihinde gerçekleştirilen Esenler Kulüpler Birliği seçiminde 3 aday listenin Ayhan Çınar listesinde birleşmesi ile Kulüpler Birliği başkanlığına seçilen Ayhan Çınar yeni oluşan yönetim kurulu ile Hatay Medeniyetle Sofrası'nda tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Ayhan Çınar "4. Olağan kongremize katılan 81 delegemizin tamamının oyunu almak bizlere nasip oldu.Kongre sürecinde Divan Başkanlığımızı yapan Eyüp DEMİR müdürümüze aile ortamında bir kongre yönettiği için teşekkür ederim. Kurucu başkanımız Sayın Osman KEŞKEKÇİ ve Sayın Gültekin Kaya başkanımız ile ilk 2 yönetimde birlikte çalışma imkanımız oldu. Bayrağı taşıma sırası Ayhan Çınar olarak devr nasip oldu.  En iyi bir şekilde bu kutsal görevi yerine getireceğimden emin olabilirsinız. Bu seçim sürecinde 7 adet kulüp başkanımız ve Esenler Belediyemizin Sosyal İşler Müdürü'müz Sayın Özcan HAMZA'nın yönetimimizde yer alması bizlere ayrı güç katacaktır. Esenler Belediye Başkanı'miz Sayın Mehmet Tevfik GÖKSU'nun 2018-2019 döneminde de spora olan katkımız artarak devam edecek sözü, belediyemizden ilk defa bir yöneticinin bizimle birlikte yönetimde yer alması bizleri fazlası ile onure etti. Yeni Esenler'de yeni stadyumumuzla birlikte spor sevdalısı gençlerimize hizmet etmeye başlamanın heyecanı içindeyiz. Esenlerimize hayallerimizin üstünde bir spor kompleksi kazandıran Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi tekrar ifade etmeyi bir borç bilirim." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.