HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

Ergun Ortakcı "Tek Hedefimiz Şampiyonluk"

Ergun Ortakcı "Tek Hedefimiz Şampiyonluk" 
Gebzespor kulübü Teknik sorumlusu Ergün Ortakcı ligin 2.yarısında tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Hedef Şampiyonluk ve Profesyonel 3.lig:
Bölgesel Amatör lig 12.grup takımlarından Gebzespor kulübü teknik sorumlusu Ergun Ortakcı ile idman sonrası  bir sohbet gerçekleştirdik.

Ergun hoca "Çalıştığımız her takımda aradığımız ve bulduğumuz şampiyonluk hedeflerimiz Gebzespor kulübünde de gerçekleştirmek istiyoruz.
Başkan İlker çakır ve yönetiminin 3 yıllık şampiyonluk özlemlerini gerçekleştirmek için ekibimiz ile birlikte Gebzespor kulübüne geldik.

Başkanı, yönetimi, taraftarı ve tesisleri ile  profesyonel lige hazır durumdaki Gebzespor kulübünde başarılı olmak için yapılması gerekenleri yaparak başarıya ulaşmak istiyoruz.

Ligin 2.yarısında önümüzde oynayacağımız 12 maç ve 36 puan var.
15 Ocak Pazar günü deplasmanda Hereke Belediyesi Yıldızspor ile karşılaşacağız.eğer şampiyon olmak istiyorsanız rakiplerinizi yenmek zorundasınız" dedi.

Ergun Ortakcı "Lider Ergene Velimeşe spor ile aramızda 6 puan fark bulunuyor, ligin 2.haftasında kendi saha ve seyircimizin önünde Lider ile karşılaşacağız, galip geldiğimizde aradaki puan farkı 3 olacak lig süresinde de bu puan farkı kapanabilir düşüncesindeyim. Ligin 2.yarısında 4-5 seri galibiyet aldığımızda hedeflerimize ulaşabiliriz" dedi.

Ergun Ortakcı 1959 Balıkesir doğumlu. Futbola Üsküdar Sultantepe spor kulübünde başladı, Sırasıyla Galatasaray, Düzcespor, Beykozspor, Altay, Bakırköyspor,Beylerbeyi, Anadolu Üsküdar takımlarında oynadı.

Futbolu bıraktıktan sonra K.Çekmecespor kulübünde Antrenörlüğe başladı.
Sırasıyla Kasımpaşaspor, Eyüpspor, Kartalspor, Beylernbeyispor, Beykozspor, Balıkesirspor, Bayrampaşaspor, Ümraniyespor, Büyükçekmece Belediyespor,Kocaelispor ve Yeni Amasyaspor kulüplerinde çalıştı.

Beykozspor(3.lig), Balıkesirspor (3.lig), Ümraniyespor ( Bal ligi),Ümraniyespor (3.lig), Kocaelispor (Bal ligi) kulüplerinde şampiyonluklar yaşadı ve bir üst lige çıkmalarında katkıda bulundu.

2016-17 sezonunda Bal ligi takımı yeni Amasyaspor kulübünün Ziraat Türkiye kupasında gruplara kalmasında da katkıda bulundu.

Bu liglerin en deneyimli Antrenörü  olan Ergun Ortakcı hocamıza Gebzespor kulübü ile Bölgesel Amatör lig 12.grupta başarılar diliyoruz.
Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.