HAZIRLIK MAÇLARI

30 Ocak 2017 Pazartesi

ErgeneVelimeşe ucuz kurtulduBölgesel Amatör Lig müsabakasında Ergenevelimeşe takımı evinde Uzunköprüspor takımını ağırladı.
Lider Ergenevelimeşe takımı karşısında hiç ummadığı kadar dirençli ve son derece pozitif bir futbol oynayan Uzunköprüspor takımıbulunca ilk kırkbeş dakikada oldukça zorlandı.Oyunu domine eden taraf evsahibi takım olmasına rağmen gol kaydına erişemeyince devre arasına golsüz eşitlikle girildi.Müsabakanın ikinci yarısında fırtına gibi bir Uzunköprü takımı vardı.Santra vuruşu ilebirlikte dakikalar 46.dediği anda Uzunköprü takımının formda oyuncusu Serhat takımını 0-1 öne geçirmesini bildi.


Bu golün şokunu üzerinden atmaya çalışan Ergene takımı bu kez Ayhan'nın golüyle bir şok daha yaşadı.Skorbiranda 0-2 Uzunköprü lehine oldu.Bu iki şok gol sonrasında açık ve rizkli bir futbol ortaya koyan Ergenevelimeşe takımı ara transferde kadroya katılan Tahir Kurt ile iki güzel gol buldu ve bu iki güzel gol aynı zamanda müsabakanın skorunu tayin eden gol olarak tabelada yer aldı.Bu süprizberaberliğe rağmen zirvede yer alan Ergenevelimeşe takımı önümüzdeki hafta deplasmanda Tekirdağ Derbi mücadelesinde Çorluspor1947 takımına konuk olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.