HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

Eren SAVAŞ “TESİSİ BİTİRİP BIRAKACAĞIM”

Eren SAVAŞ “TESİSİ BİTİRİP BIRAKACAĞIM”
Kamilobaspor Kulüp Başkanı Eren Savaş kulüp olarak tamamen gençlere yöneldiklerini söyledi.

Kamilobaspor olarak iyi bir ruh yakaladıklarını, bunu sürdürmek istediklerini ifade eden Savaş “Bugüne kadar gelmemizde bize en çok yardımcı olan şey maddiyattan çok amatör ruhtur. Transfer paraları olmadığı için bu işin ticari yönünü değil de sportif faaliyet yapmayı ön plana çıkararak gençlerimizi iyi motive ederek amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. Sporcularımıza bu ruhu kazandırarak, ücretlerin değil kulübün kurumsal kişiliğinin önemli olduğunu, altyapı ve gençlerle kurulan takımların belli bir istikrar içinde yürümüş olduğunu da göstermiş olduk. Zaman zaman inişler yaşamış olsak da uzun vadede çalışmalarımızın karşılığını aldık.” diye konuştu.
Kamiloba Stadı’nın eksiklerinin giderilmesi ve sosyal tesisin kazandırılması amacıyla yapılacak olan ihalenin de 2017 yılı içinde yapılacağını, bu konudaki müjdeli haberi de aldıklarını ifade eden Savaş “Stadımızın ihalesi 2017 yılı içinde yapılacak. Soyunma odalarıyla, lokaliyle yeni yılda sosyal tesislerimize de kavuşacağız. Bundan önce sportif başarıları yakaladık. 1.Amatöre de çıktık, gençlerde de şampiyon olduk. 4 senedir yaptıklarımız ortada. Hedefimizde tek tesisler kaldı. İnşallah onu da belediyemizin bu konuda bize sağlayacağı imkanlarla bundan sonra gençlerimize daha iyi imkanlarla hizmet vereceğiz. Tesisleri tamamladıktan sonra benim de görevim tamamlanmış oluyor. Makamlar kalıcı değildir. Değişkenlik gerektirir. Yeni hedef ve düşünceleri olan insanlara bu makamları devredeceğiz.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.