HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

ENES ERDAL ÇATALCA’DA

ENES ERDAL ÇATALCA’DA
TFF 3.Lig ekiplerinden Çatalcaspor ara transferde bombaları patlatmaya başladı.

Sarı Kırmızılılar, teknik direktör Kadir Akbulut’un raporları doğrultusunda Kütahyaspor’dan Enes Erdal’ı kadrosuna kattı. Yeni transferin hem forvet hem de kanatlarda görev yapabildiği bildirildi. Bu arada transfer arayışlarına devam eden Çatalcaspor’un santrafor için nabız yokladığı, şu ana kadar yapılan 4 transfer görüşmesinden de sonuç alınamadığı kaydedildi. Sarı kırmızılıların santrafor transferi için görüşmeleri sürdüreceği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.