HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

Emirgazispor, Demir’i eritti. 5-0

Emirgazispor, Demir’i eritti. 5-0
Konya 1. Amatör Lig A Grubu 10. Haftasında Konya Demirspor – Emirgazispor ile karşı karşıya geldi.

Şehit Süleyman Ballan sahasında oynanan Konya Demirspor – Emirgazispor mücadelesinde deplasman takımı Emirgazispor zorlu Demirspor engelini Murat ve Dursun’un 2, Enes Ve Emre’nin attığı gollerle 5-0 sahadan galip ayrılan taraf oldu. Karşılaşmanın 39. Dakikasında Demirspor’dan Tugay Gür üst üste gördüğü sarıkart veardından kırmızı kartla oyundan atıldı.
Karşılaşmayı yöneten hakem triosu pozisyonlara yakınlığı ve yerinde kararlarla üst düzey maç yönetti. Karşılaşmayı takip eden tüm spor severler siyah beyazlıları oynadığı futbol ve aldığı farklı galibeytten dolayı alkışladı.  
Haftayı 3 puanla kapatan Karacadağ Kartalı Emirgazi Spor’da gözler 11. hafta kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı  Altınekinspor maçına çevrildi. 

Haber / Foto : Yüksel Cırt

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.