HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

Edirnespor Hasan Demir'i Kadrosuna Kattı.

Edirnespor'a Tecrübeli Stoper
Edirnespor Hasan Demir'i Kadrosuna Kattı.
Edirnespor 2. yarı hazırlıkları kapsamında bir oyuncuyu daha kadrosuna kattı. 10 gündür Antalya kanpında 2. yarı hazırlıklarını sürdüren Edirne Spor stoper mevkii için 3. lig 3. grup ekiplerinden Denizli Büyükşehir Belediye Spor'dan tecrübeli oyuncu Hasan Demir'i renklerine bağladı.
1982 doğumlu oyuncunun futbol yaşamı genel olarak Denizli kulüplerinde geçti. Tecrübeli oyuncu Sidespor, Giresunspor ve Tavşanlı Lünyitspor formalşarını da terletti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.