HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

Edirnespor transferde sessizliği bozdu ve iki bombayı birden patlattıBölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Edirnespor takımı transferdeki sessizliğini bozdu ve iki önemli ismi kadrosuna katmayı başardı.
YeniÇanspor takımının başarılı stoperi 1994 doğumlu İsa Akyol ve 68AksarayBelediyespor takımıın başarılı orta saha oyuncusu 1993 doğumlu Hrun Akyel bundan böyle Edirnespor formasını terletecek.Bu iki transferinde başarılı sporcular ve Edirnesporiçin hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.