HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ocak 2017 Cuma

DODO Süper Amatör Yorum ve TahminlerSüper Amatör Lig müsabakalarında artık son iki haftaya giriliyor ve birbirinden zorlu müsabakalar bizleri bekliyor.
Amatorun Dunyasi ekibi olarak son iki haftada yorum ve tahminler yapmama kararı aldık.Son derece önemli müsabakalar öncesinde konsantrelerin tamamen müsabakalara olması için bu kararı aldık ve saygı göstermenizi bekliyoruz.Hafta sonu müsabakalara çıkacak olan tüm takımlarımıza bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.