HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

Deniz Enyong'un yeni takımı belli oldu1983 doğumlu tecrübeli stoper ara transfer döneminde birçok takımdan transfer teklifi almasına rağmen tercihini
Çorlugençlerbirliği takımından yana kullandı.Çiçeği burnunda transfer hafta sonunda oynanan Aşağısevindiklispor maçında mavi siyahlıformayı giydi ve başarılı futboluyla dikkatleri çekmeyi başardı.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.