HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

DAVUTPAŞA’DAN TRANSFER ATAĞI

DAVUTPAŞA’DAN TRANSFER ATAĞI
Süper Amatör Küme ekiplerinden Davutpaşaspor Play Off öncesi transfer için düğmeye bastı.

Yönetimin, teknik direktör Deniz Atak’ın verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına hız verdiği ifade edildi. Atak’ın verdiği raporda 4 oyuncu istediği, mevki olarak da hücum hattına, kanatlara ve sol beke transfer yapılacağı kaydedildi. Liglerin ötelenmesi nedeniyle anlaştığı oyunculara henüz imza attıramayan yönetimin, oyuncuların kulüplerinin ligdeki durumlarının netlik kazanmasıyla birlikte arka arkaya imzaları attırarak gövde gösterisi yapacağı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.