HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

DAVUTPAŞA 1926, 90. YAŞINI KUTLADI.

DAVUTPAŞA 1926, 90. YAŞINI KUTLADI. 
İstanbul’un köklü kulüplerinden Davutpaşa 1926 hafta sonu 90. yaşını kutladı.

İstanbul Süper Amatör lig ekiplerinden Davutpaşa 1926 Spor Kulübünün Yönetim kurulu üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu toplantı sonrası kulüpte 90. yıl anısına pasta kesildi. Kulüp Başkanı İskender Keleş başkanlığındaki yönetim kurulunun bugünkü toplantıda da Play Off öncesi takımın durumunu masaya yatırdığı öğrenildi. Yönetimin, teknik direktör Deniz Atak’tan transferle ilgili rapor beklediği belirtildi. Yönetimin, Atak’tan bu konuda bir rapor gelmesi halinde değerlendirmeye alacağı ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.