HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

Dart'ta Şampiyon BB Ankaraspor

Dart'ta Şampiyon BB Ankaraspor
7-8 Ocak tarihlerinde Ankara Atatürk Spor Salonu Dart Salonunda yapılan Türkiye Kulüplerarası Dart Şampiyonasında, finalde Türkgücü Ülküspor'u mağlup eden BB Ankaraspor şampiyon oldu. Şampiyonada üçüncülüğü ise Niğde Nice Sporu mağlup etmeyi başaran Pidosan Mega Spor elde etti.


Şampiyonaya 43 kulüp başvururken, bunlardan 38'i takımlar arası müsabakalarda temsil edildi. Takımlar birbirleri ile minikler, yıldız erkek ve kızlar, genç erkek ve kızlar, büyük erkek ve kadınlar olmak üzere 7 ayrı kategoride mücadele etti. Takımlar yarışmasında mutlu sona ise, finalde Türkgücü Ülküspor'u mağlup eden BB Ankaraspor ulaştı. Böylelikle BB Ankaraspor bir yıl aradan sonra tekrar şampiyonluğu elde etmiş oldu. 


Takımlar şampiyonasının ardından ise Gençler ve Büyükler kategorisinde ferdi yarışmalar düzenlendi. Ferdi yarışmalarda kategorilerinde ilk 4 dereceyi ise şu sporcular elde etti; 

Genç KızlarGenç Erkekler
1. Hatice Sinem Şengül
2. Amine Dinç
3. Melisa Mukaddes Doğan
3. Cemile Nur Niyaz
1. Oğuzhan Kaya
2. Mustafa Candemir
3. Erdem Bütüner
3. Fahrettin Berat Işıldak 
Büyük KadınlarBüyük Erkekler
1. Melisa Mukaddes Doğan
2. Emine Dursun
3. Ayşegül Kandemir
3. Necla Şahin
1. Ümit Uygunsözlü
2. Çağrı Turgut
3. Mürsel Yavuz
3. Mertcan Türkyilmaz


Şampiyonanın sonunda dereceye giren kulüplere ve sporculara ödülleri Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkan Vekili Doç. Dr. Mutlu TÜRKMEN, Asbaşkan Yrd. Doç. Dr. Murat KUL, Genel Sekreter Mehmet DEMİRDELEN, İdari Koordinatör Şakir ERDEM ve Dart MHK Başkanı Abdulhamit IŞITAN tarafından takdim edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.