HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

ÇUBUKLUSPOR’U ÇOK ZORLU BİR DUDULLUSPOR MAÇI BEKLİYOR

ÇUBUKLUSPOR’U ÇOK ZORLU BİR DUDULLUSPOR MAÇI BEKLİYOR
İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubunda yer alan Çubukluspor için son iki maç zorlu mu zorlu geçecek gibi. Bu maçlardan alınacak her skor ve alt sıralarda düşmeme mücadelesi verecek takımların maçlarından gelecek skorlar hayati önem taşımakta. 19 gibi kritik bir puanda yer alan Mor-Sarılı ekip hafta sonunda Dudulluspor deplasmanına çıkacak.


Rakibin ilk iki için şansı bulunmakta, bu sebeple ne olursa olsun maçı kazanmak isteyecek. Beykoz temsilcisinin ise son hafta derin bir hesap yaşamaması için rakibe bakmadan maçlardan puan çıkarıp rahatlama düşüncesi var. Son maçından tecrübeli futbolcularından Ragıp ile bulduğu gol ile 1-0 galibiyet ile ayrılan Çubukluspor için bu 3 puanın anlamı müthiş olmuştu. Aydın Çaylı Yönetimindeki Boğaziçi ekibinde Dudulluspor maçının hazırlıkları devam etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.