HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ocak 2017 Pazar

Çorluspor1947 taraftarıyla galibiyete uzandı

Bölgesel AmatörLig müsabakasında ÇorluGeneralBasriStadyumunda oynanan müsabakada Çorluspor1947 ve Edirnespor takımları karşı karşıya geldiler.

Müsabaka için iki takım taraftarıda müsabakaya kendilerine ayrılanyerleri doldruarak beklenen ilgiyi fazlasıyla gösterdiler.

Sezon başından beri takımları lehine ilk defa bu kadar destek veren görüntü çizmesi galibiyette önemli bir rol oynadı.

Takımlarının 0-1 mağlup duruma düşmesine rağmen bir dakika bile susmadan tezahuratlara devam etmeleri takımları için çok önemli bir güç oldu.Edirnespor taraftarıda kendilerine ayrılan yerden takımları lehine sürekli tezahuratlarda bulunarak destekte bulundu.


Müsabakaya iki takımda kontrollü ve birazda temkinli başladı.Evsahibi ve deplasman temsilcisi Edirnespor kazanmak isterken arka tarafta gedik vermeme ve gafil avlanmama üzerine bir strateji ile mücadele etti.

İlkkırkbeş dakikada Samet Kalkan'nın akıl dolu golü devre arasına 0-1 Edirnespor lehine neticelenmesini sağladı.Müsabakanın ikinci yarısında risk alan taraf evsahibi Çorluspor1947 takımı baskıyı her geçen dakika arttırarak adeta galibiyeti getiren gollerin mimarı hazırlık ataklarını oldukça sıklaştırmaya başladı.

Özellikle sol kanattan Ali Ömür ile etkili gelen Çorluspor1947 takımı Serdal Öz'ün maestroluğunda ve son derece arzulu futbolu karşılığında galibiyete uzandı.


İlk gol füze denebilecek süratte ceza sahası yayının üzerinden Erkan'dan geldiğinde tabelada eşitlik vardı.Galibiyet golü için evsahibi takım baskıyı arttırırken tribünlerde galibiyet golü için destek hat safhaya ulaştı.
Maçın yıldızı Serdal Öz son dakikada harika bir vuruşla galibiyet golünü kaydedince Satadyum bayram yerine döndü.Müsabakada bir başka hususta müsabaka oynanırken iki takım yöneticilerinin protokol tribününde kavga etmeleri ve spor sahalarına yakışmayacak görüntülerin oluşması güzel ambiyansın en negatif görüntüleri olarak güne damgasını vurdu.

Haber Foto Hakan Kaplan 
Amatorun Dunyasi Çorlu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.