HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

Çorluspor1947 takımına AFDK'dan şokÇorluspor1947-Edirnespor müsabakasında yaşanan olaylar neticesinde Çorluspor1947 takımına saha kapama cezası gündemde.
Hayati önem taşıyan ErgeneVelimeşe iç saha maçı öncesinde AFDK'dan gelen bu haber sarı kırmızılı takımda keyifleri kaçırdı.Görsel Basın aracılığı ile Edirnespor takımından özür dileyen sarı kırmızılı takım yöneticileri AFDK kararını beklemeye başladı.AFDK'dan gelecek saha kapama cezası bir sonraki hafta iç sahada oynayacakları nerdeyse şampiyonluk maçı gibi önemli müsabakayı tarafsız sahada oynama endişesi hat safhaya ulaştı.Sha kapama cezası bekelemediklerini açıklayan sarı kırmızılı takım yöneticileri AFDK'dan gelecek karara saygı duyacaklarını belirttiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.