HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

Çorlugençlerbirliği ve Özgür Eraslan yolları ayırdıTekirdağ Süper Amatör Lig ekiplerinden Çorlugençlerbirliği takımı ve teknik direktör ÖzgürEraslan karşılıklı görüşerek yolları ayırma kararı aldı.
Çorlugençlerbirliği takımının yeni teknik direktörünün bu akşam belli olması bekleniyor.Konu hakkında görüşlerini aldığımız Kulüp Başkanı Murat Yılmaz Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda buşundu;İlk yarı istediğimiz skorları alamadık.birey birey baktığımızda iyi oyunculara sahip olmamıza rağmen malesef bir türlü toparlanıp takım olamadık.Sıfırdan bir hoca ve takım ile bundan sonraki maçlarımıza devam edeceğiz.Tüm takımla ve teknik direktörümüzle görüşmeler sonucunda yolları ayırdık.Bundan sonra taraftarlarımızı ve sevenlerimizi üzmemek adına iyi bir takım yaratıp yolumuza devam edeceğiz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.