HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

Çorlugençlerbirliği transferde startı verdiTekirdağ Süper Amatör Lig ekiplerinden Çorlugençlerbirliği takımı ara transfer dönemine hızlıgirdi ve birbirinden önemli isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor.
Beykoz1908 takımının başarılı oyuncusu 1993 doğumlu Oğuzhan Yıldırım bundan böyle Çorlugençlerbirliği formasını terletecek.


Beykoz1908 takımının bir başka başarılı futbolcusu 1995 doğumlu Yasin Özbek Çorlugençlerbirliği formasını giyecek bir başka sporcu olarak bu gün Çorlugençlerbirliği takımı ile anlaştı.


Küçükçekmece takımının başarılı futbolcusu tecrübeli Harun Özkan tekrar yuvaya döndü ve kendisini Çorlugençlerbirliği futbolcusu yapan imzayı attı.


Birbaşka tecrübeli futbolcu Ulaş Tutuci'de bundan böyle Çorlugençlerbirliği forması terletecek.

1996 doğumlu DoğanUmut Uzel bundan böyle Çorlugençlerbirliği formasını terletecek.


Zeytinburnu1957 Kültür ve Dyanışmaspor takımının başarılıfutbolcusu artık mavi siyahlı formayı terletecek.Çorlugençlerbirliği takımı ara transfer döneminde kadrosuna on futbolcu daha katacak.İki Afrikalı ve bir Fas asıllı sporcu ile görüşmeler sürüyor.Bu futbolcuların imza atması an meselesi oldu alınan bilgiler arasında yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.