HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Çorlugençlerbirliği iki önemli transferi gerçekleştirdiTekirdağ Süper Amatör Lig temsilcilerinden Çorlugençlerbirliği takımı ara transfer dönemindeki hareketliliğini sürdürmeye devam ediyor ve Beykoz1908 takımının iki önemli ismini kadrosuna katmayı başardı.
1997 doğumlu Mert İbrahimBaşeğmez ve Uğur Alemdar artık mavi siyahlı formayı terletecek.Ara transfer döneminde birçok takımın transfer listesinde yer alan iki futbolcu Çorlugençlerbirliği takımına gelmekten mutluluk duyduklarını belirttiler.


Bu takımda oynayacakları futbol ile kendilerine güvenenleri mahçup etmeyeceklerini söylediler.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli iki transferin Çorlugençlerbirliği ve başarılı sporcular için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.