HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

Çengelköy Spor Kulübünden Taziye Mesajı

Çengelköy Spor Kulübünden Taziye Mesajı
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...

Bağlarbaşı Spor Kulübüne Futbolcu,Antrenör ve Kulüp Müdürü Olarak Hizmet Eden Futbol Camiasının Sevilen ve Sayılan Kişiliği Seyit Ali Karaoğlu Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.Seyit Abimize Allah'tan Rahmet Başta Ailesi, Bağlarbaşı Spor Kulübü ve Türk Futbolu Olmak Üzere Tüm Sevenlerine Başsağlığı Diliyoruz. 

ÇENGELKÖY SPOR KULÜBÜ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.