HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

CEMAL İŞLEYEN TEPECİKSPOR’DA

CEMAL İŞLEYEN TEPECİKSPOR’DA
TFF 2.Lig Beyaz Grupta ligde kalma savaşı veren B.Çekmece Tepecikspor’da ara transferde yeni bir bomba daha patladı. Yeşil Beyazlılar Kırklarelispor’dan Cemal İşleyen’le 1 buçuk yıllık sözleşme imzaladı. Yeni transferin stoper olarak görev yaptığı belirtildi.

TRANSFERLER SÜRECEK
Öte yandan B.Çekmece Tepecikspor yönetiminin teknik direktör Enver Şen’in raporları doğrultusunda dış transfer çalışmalarına ara vermeden devam edeceği bildirildi. Şen’in raporları doğrultusunda ilk hedef hattı. Şen’in yönetimden acil olarak kampa yetiştirilmesi için sağ kanat ve santrafor istediği, yönetimin de görüşmelere hız verdiği öğrenildi.

B.ÇEKMECE TEPECİK- ÇORUM BELEDİYE: 0-0
Bu arada B.Çekmece Tepecikspor Antalya kampında dün oynadığı hazırlık maçında Çorum Belediye ile golsüz berabere kaldı. Baştan sona büyük bir çekişme içinde geçen maçta gol sesi çıkmazken Yeşil Beyazlılarda forma giyen yeni transferlerin göz doldurduğu, teknik direktör Şen’in yeni oyuncuların performansından memnun kaldığı kaydedildi. Teknik direktör Şen maç sonu yaptığı açıklamada “İkinci yarı için umut veriyoruz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.