HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

ÇAVUŞBAŞISPOR NİHAYET SAHASINA GİREBİLDİ !

ÇAVUŞBAŞISPOR NİHAYET SAHASINA GİREBİLDİ !
İstanbul’u etkisi altına alan ve sahaları futbol oynanamaz hale getiren olumsuz hava şartlarından en fazla etkilenen yerlerden birisi de Çavuşbaşı oldu.
Çavuşbaşıspor Takımı da karla kaplı zemine giremezken, yüksek rakımda olması nedeni ile karların erime süreci daha tamamlanamadı. Kısmi olarak erime başlayan bölgelerin birazda insan gücü eklenerek temizlenmesi ile bugün gerçekleşen çalışmada Çavuşbaşılı futbolcular 2 hafta sonra sahaya inebildi.

İstanbul 1.Amatör Ligde grubunda ikinci sırada maçları tamamlanması beklenen Beykoz ekibi Süper Amatör Lige Yükselebilmek için geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da play off oynaması bekleniyor. Teknik Sorumlu Mustafa Ülker yönetimindeki çalışmaya katılan futbolcular büyük kısmı karla kaplı zeminde antrenmanlarını gerçekleştirirken zorlandılar. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.