HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

ÇATALCA SPOR'DA TRANSFER ŞOV

ÇATALCA SPOR'DA TRANSFER ŞOV
TFF 3.Lig ekiplerinden Çatalcaspor dış transferde boş durmuyor.

Sarı Kırmızılı yönetim, teknik direktör Kadir Akbulut’un raporları doğrultusunda Kastamonu 1966’dan Stoper olarak görev yapan Eray Hüdaverdi’yi kadrosuna kattı. Ayrıca Kadir Akbulut'un işsteği doğrultusunda Denizli Büyükşehir Belediyespor’dan orta sahada görev yapan Mazlum Güneş,  Kozan Belediyespor’dan sol bek İlyas Aksu ve Tuzla spor’dan forvet bölgesinde görev yapan Emre Azim'i kadrosuna dahil ettiği tüm oyuncuların Antalya kampına katıldığı açıklandı. Yeni transferlerin kampta hemen uyum sağlaması ayrıca Kadir Akbulut ve ekibi tarafından memnuniyetle karşılandığı açıklaması geldi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.