HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

BÜYÜK ÇEKMECE BELEDİYESPOR, BATI TRAKYA MAÇINA HAZIRLANIYOR.

BÜYÜK ÇEKMECE BELEDİYESPOR, BATI TRAKYA MAÇINA HAZIRLANIYOR.
Süper Amatör Lig ekiplerinden Büyük Çekmece Belediyespor hafta sonunda oynayacağı Batı Trakya maçının hazırlıklarına kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla devam etti.


Ulvi Güveneroğlu yönetiminde yapılan çalışma oldukça neşeli geçerken oyuncuların son derece istekli ve arzulu oldukları gözlendi.

Batı Trakya maçı öncesi gazetemize bir açıklamada bulunan genel kaptan Ahmet Atalay kazanmak zorunda oldukları bir maça çıkacaklarını söyledi. Atalay “Bu maçı almak zorundayız. Başka hiçbir alternatifimiz yok.” dedi.

Atalay, transferi kapatmadıklarını, bu maçın sonucuna göre transferin şekilleneceğini sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.